ul. Bohaterów Warszawy 120, Busko-Zdrój
  • PL
  • DE
  • EN
  • FR

O FIRMIE

Doświadczenie Nowoczesne technologie Rozwój
Poznaj nas

O nas

Firma PLAS-BUD powstała w 1986 roku jako rodzinne przedsiębiorstwo świadczące usługi remontowo-budowlane.
W trakcie dynamicznego rozwoju firmy coraz bardziej poszerzaliśmy zakres świadczonych usług aby wyjść naprzeciw zmieniającym się oczekiwaniom klientów. Doświadczenia w branży budowlanej zdobywane na przestrzeni lat zaowocowały podjęciem strategicznej decyzji jaką było rozpoczęcie w 2002 roku produkcji stolarki okienno-drzwiowej.

Od samego początku naszej działalności postawiliśmy na bezkompromisową jakość naszych produktów stopniowo modernizując park maszynowy oraz rozbudowując infrastrukturę firmową. Dzięki współpracy z najlepszymi niemieckimi dostawcami komponentów do produkcji stolarki jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość produktów w połączeniu z krótkimi terminami realizacji i możliwie niską ceną.

Obecnie Firma PLAS-BUD posiada sieć punktów sprzedaży zlokalizowanych na terenie całej Polski, a dzięki współpracy z zagranicznymi partnerami handlowymi produkty naszej Firmy można znaleźć w przeróżnych obiektach i biurach handlowych na terenie większości państw Europy.
Przedsiębiorstwo koncentruje się na kompleksowym zaopatrzeniu klientów detalicznych i instytucjonalnych w stolarkę budowlaną dlatego w ofercie poza wyrobami własnej produkcji znajdą Państwo również okna drewniane, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, konstrukcje aluminiowe, bramy garażowe, osłony okienne, parapety oraz stolarkę nietypową dostępną na specjalne zamówienie.

W dniu dzisiejszym PLAS-BUD to dynamicznie rozwijająca się firma współpracująca ze ściśle wyselekcjonowanymi dostawcami i kontrahentami oraz posiadająca imponujące zaplecze logistyczno-produkcyjne, którego filarem jest szeroka rozwinięta dystrybucja produktów. Poprzez ciągły rozwój, modernizacje oraz podnoszenie kwalifikacji pracowników i nabywanie nowych doświadczeń udowadniamy, że jesteśmy firmą z którą warto współpracować.

DLACZEGO MY ?

PLAS-BUD W LICZBACH

16
lat doświadczenia w branży stolarki budowlanej
65
procent klientów z polecenia
99
zrealizowanych inwestycji

DLACZEGO MY?

Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny, dlatego też priorytetem jest bezpieczeństwo i funkcjonalność naszych produktów. Dbamy o dobro każdego klienta, stąd też różnorodność naszej oferty, która jest na bieżąco dostosowywana do Państwa potrzeb.

SPRAWDŹ OFERTĘ

wieloletnie doświadczenie w branży stolarki budowlanej

innowacyjne rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta

bezpieczeństwo

niezawodność

energooszczędność

dźwiękochłonność

Istotą każdej firmy jest rozwój. Stale inwestujemy w badania i wdrażanie nowych technologii, powiększamy naszą produkcję, uruchamiamy nowe linie produkcyjne. Wszystkie działania podejmujemy z myślą o stale rosnących wymogach rynku. Stąd też ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań, które mają na celu zaspokojenie potrzeb naszych klientów.

stały rozwój

inwestowanie w innowacje

ekologia, energooszczędność, wykorzystanie „zielonej energii”