ul. Bohaterów Warszawy 120, Busko-Zdrój
  • PL
  • DE
  • EN
  • FR

PCV

Türen

erfahren sie mehr

PCV-Türen

Drzwi wejściowe każdego domu są wizytówką, odzwierciedleniem stylu, charakteru i osobistego smaku jego mieszkańców. Stanowią jeden z najważniejszych, funkcjonalnych oraz dekoracyjnych elementów domu. Odpowiednie drzwi muszą spełniać wymagania z zakresu funkcjonalności i wzornictwa, stawić czoła nieuniknionym trzaśnięciom, jak i ekstremalnym warunkom pogodowym. Wysoka stabilność, optymalna termoizolacja i izolacja akustyczna, zabezpieczenie antywłamaniowe, a także długa żywotność i stylowy design to decydujące czynniki w momencie dokonywaniu ich zakupu. Wszystkie, w pełnym zakresie, spełniają nasze systemy drzwiowe Brügmann bluEvolution 82.

Messung bestellen

Dzięki trzem rodzajom uszczelek (dodatkowa uszczelka środkowa), drzwi wejściowe wykonane z profili Brügmann bluEvolution 82 MD posiadają dużo lepsze właściwości termiczne i akustyczne. Nowoczesna technologia uszczelnień ma decydujący wpływ na ochronę przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, a silne, stalowe wzmocnienia gwarantują lepszą ochronę przed nieproszonymi gośćmi. Obszerny wręb szybowy umożliwia montaż wypełnień o grubości do 52 mm, natomiast dwudzielna konstrukcja progu (połączenie tworzywa sztucznego i aluminium) daje idealną termostabilność. Próg doskonale nadaje się do zastosowania w drzwiach dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich, czy w stolarce warsztatowej lub balkonowej (jedno- i dwuskrzydłowej).

Kontaktieren Sie uns

Masz pytania odnośnie ceny drzwi PCV lub chciałbyś zamówić u nas pomiar ?

Napisz wiadomość przez formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymania oferty handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest firma Plasbud, z siedzibą w Busku-Zdrój przy ulicy Bohaterów Warszawy 120.

lub skontaktuj się bezpośrednio z naszym doradcą

bok@plasbud.pl

+48 41 378-14-74