ul. Bohaterów Warszawy 120, Busko-Zdrój
  • PL
  • DE
  • EN
  • FR

Systemy

wewnętrzne

erfahren sie mehr

System wewnętrzny

Messung bestellen

Projektujemy, produkujemy i montujemy konsktrukcje oraz elementy ze szkła i aluminium do budynków użyteczności publicznej, mieszkalnych i przemysłowych.

Charakterystyka systemu

system okienno drzwiowy bez izolacji termicznej

szerokość profili 51mm (o 6mm więcej niż standard rozpowszechniony na rynku)

możliwe grubości wypełnień: od 3mm do 38mm

kompatybilny z innymi systemami Aliplast: wspólne listwy szklące, uszczelki, narożniki i okucia

Zastosowanie

drzwi oraz segmenty ścian działowych przeznaczone do ogólnego stosowania w budynkach użyteczności publicznej i przemysłowych (w pomieszczeniach o charakterze biurowym)

istnieje możliwość wbudowania drzwi ECONOLINE w ściany działowe wykonane z segmentów ECONOLINE lub w inne ściany, o dowolnej konstrukcji, zgodnie z projektem technicznym obiektu

drzwi oraz segmenty ścian działowych przeznaczone do ogólnego stosowania w budynkach użyteczności publicznej i przemysłowych (w pomieszczeniach o charakterze biurowym) możliwość konstruowania drzwi przesuwnych, wahadłowych, łączenie ścian pod dowolnym kątem, oraz wzmacnianie już wykonanych a nawet zamontowanych elementów.

Kontaktieren Sie uns

Masz pytania odnośnie ceny systemu wewnętrznego lub chciałbyś zamówić u nas pomiar?

Napisz wiadomość przez formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymania oferty handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest firma Plasbud, z siedzibą w Busku-Zdrój przy ulicy Bohaterów Warszawy 120.

lub skontaktuj się bezpośrednio z naszym doradcą